Skip to Content

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن

فرماندار بهار

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن

فرماندار بهار گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مقدمه مشارکت حداکثری در انتخابات است و در هفتم اسفند ماه امسال نیز جشن های دهه فجر را به جشن حضور در انتخابات هفتم اسفند پیوند خواهیم زد.

محسن مرادی پناه در جمع راهپیمایان شهرستان بهار افزود: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده اقتدار ملت ایران است و مردم با این حضور نشان دادند که مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی اضافه کرد: امسال نیز مردم پرشکوه تر، بانشاط تر و با امیدتر در سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند که قطعاً برکت آن از نصیب ملت و نظام خواهد شد.
وی تصریح کرد: این حضور باشکوه مردم پیام های زیادی نه تنها برای غربی ها بلکه برای سایر کشورهای منطقه دارد و مردم با حضورشان در این راهپیمایی تأکید دارند که همواره بر اصول خود ایستاده اند.
فرماندار بهار تصریح کرد: در واقع این اصول است که می تواند کشور ما را به مقصود نهایی خود برساند و این حضور ثابت کرد که مردم با گذشت 37 سال هنوز آرمان ها و اهداف انقلاب را فراموش نکرده اند و از دستاوردهای نظام صیانت می کنند و گوش به فرمان رهبری در مسیر پیشرفت کشور تلاش خواهند کرد و ادامه دهنده راه شهدا و امام شهدا هستند .
وی به انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نیز دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت : حضور پر شور مردم در اینانتخابات نیز برگ زرینی بر سند افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد داشت.
مرادی پناه همچنین با اشاره به دستاوردهای تیم هسته ای ایران و پسا برجام گفت: جریان های سیاسی نباید به صورت مساله سیاسی با این موضوع برخورد کنند و این مهم در سایه هدایت رهبری، توسط دولت تدبیر و امید مدیریت شد و امروز شاهد ارتباطات بین المللی هستیم.
فرماندار بهار تصریح کرد: این اتفاق مبارک باید به عنوان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط شود.
وی افزود: با برجام ، جنگ از سر کشور دور شد و خیلی از کشورها فهمیدند که نمی توانند با ایران با زبان زور صحبت کنند و پیروزی منطق بر زور امروز مشخص شد و ما اثبات کردیم که می شود مسائل بسیار پیچیده را با زبان مفاهمه و گفت و گو حل کرد.
وی گفت: پیروزی برجام، پیروزی یک جریان خاص نیست بلکه پیروزی جمهوری اسلامی ایران است و اگر هدایت های لحظه به لحظه رهبری و مقاومت مردم اسلامی و تدبیر و تدین تیم مذاکره کننده نبود این مهم دست یافتنی نبود.