Skip to Content

حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات

امام جمعه تویسرکان

حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات

امام جمعه تویسرکان با اشاره به حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات گفت: ملت بزرگ ایران اقتدار و نفوذ ناپذیری خود را به رخ استکبار جهانی کشید.

حجت الاسلام مرتضی موحدی در گفت و گو با ایرنا افزود: دشمنان ملت و نظام ایران انتخابات را یک فرصت برای تحقق اهداف شوم خود در ایران تعریف کرده بودند اما حضور آگاهانه و گسترده مردم بیش از پیش یاس و ناامیدی را به اردوگاه آنها فرستاد.
وی بیان کرد: استکبار جهانی که سال ها خواب تحریم انتخابات و کمرنگ کردن حضور مردم در این عرصه بزرگ در جمهوری اسلامی ایران را می دید اکنون به ناچار از تحریم انتخابات دست برداشته و به دنبال اعمال نفوذ در آن است.
حجت الاسلام موحدی آرامش، ثبات و وحدت و همدلی آحاد ملت ایران در انتخابات را جلوه ای از الگوی مردم سالاری دانست و ادامه داد: با وجود دیدگاه ها و سلایق مختلف فکری و سیاسی، ملت ایران از آرمان ها و ارزش های انقلاب خود حراست می کنند.
وی تاکید کرد: فضا برای حضور سلایق و دیدگاه های متنوع سیاسی در انتخابات هفتم اسفندماه سال جاری فراهم شد و بلوغ سیاسی مردم توانست برگ زرین دیگری در تاریخ مردم سالاری این سرزمین ثبت کند.
امام جمعه تویسرکان اظهار کرد: دشمنان ملت بزرگ ایران اگر فهم سیاسی داشته باشند باید بدانند که از دسیسه ها و توطئه هی خود در ایران اسلامی به جایی نخواهند رسید.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان در 90 کیلومتری شهر مدان است که با بیش از 103 هزار نفر جمعیت و سه شهر، دو بخش و هفت دهستان از یک نماینده در مجلس شورای اسلامی برخوردار است.
10 نامزد انتخاباتی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تویسرکان با یکدیگر رقابت می کنند