خادم مردم(ویژه برنامه روز کارمند)

روز کارمند، تجلیل ازانسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مرم و کسب رضای پروردگار است. آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است. کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر و بیان است. ازاین رو، سزاوار است این روز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.خادم مردم عنوان برنامه ای رادیویی است که برای ارج نهادن به مقام و منزلت کارمندان و تبیین تلاش ها و فعالیت های آنان در صدای مرکز همدان تهیه و در هفته دولت علاوه بر پخش از شبکه استانی از صدای مراکز دیگر نیز پخش خواهد شد.

از ویژگی های بارز کارکنان مدیران دولت اسلامی، مردم دوستی آنان است. تا زمانی که کسی مردم را از خود نداند و دوستی آنان در دلش راه ندهد، اگر به پست و مقامی نیز برسد، شوق خدمت به مردم را نداشته و بلکه به شدت از آنان گریزان است و زیر بار انجام بهتر مسؤولیت نمی رود. حضرت علی علیه السلام در فرمانش به مالک اشتر می نویسد: «مهربانی با مردم را پوشش دل خویش قرار ده، با همه دوست و مهربان باش. مبادا هرگز چونان حیوان شکاری باشی که خوردن آنان را غنیمت دانی، زیرا مردم دو دسته اند: دسته ای برادر دینی تو، و دسته دیگر همانند تو در آفرینش هستند

برنامه خادم مردم به مناسبت روز کارمند در صدای مرکز همدان تهیه شده است.در این برنامه با استفاده از آیتم هایی همچون گفتار مجری، بحث کارشناسی و سرود و گزارش کوتاه به تبیین و اهمیت  این روز پرداخته شده است.               

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

نام برنامه: خادم مردم          

 مدّت برنامه: 30 دقیقه

تهیه کننده :داوود قمرزاده       

 نویسنده: داوود  قمرزاده                                  

گوینده: موسی طالبیان                                                  

صدابردار: داوود  قمرزاده                                 

 

تاریخ تولید: 1395