جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

خانه و زندگی هرروز ساعت 11:15 و تکرار آن ساعت 17:30 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خانه و زندگی هرروز ساعت 11:15 و تکرار آن ساعت 17:30

Loading the player...

دانلود

با توجه به اهمیت خانواده در بین مخاطبان و جایگاه والای آن، پرداختن به مسائل و مشکلات خانواده  ،بایدها و نبایدها ،فرصت ها و تهدیدها ،از وظایف رسانه است.

از اصول مهمی که برای شیوه های تربیتی وپرورش کودکان وجود داردایجاد یک خانه وخانواده سالم است . سه اصل اساسی در شیوه های تربیتی در یک خانواده سالم :1- محبت ومهربانی بین اعضای خانواده 2- نظم وانضباط ومقررات بین اعضای خانواده 3 - آموزشی که همه اعضای خانواده از آن برخوردار می شوند. هرچه پایه های خانه که همان محبت ومهربانی است مستحکم تر باشند فرزندان سالم تری پرورش می یابند .محبت بین اعضا تنها به درون خانه محدود نمی شود بلکه به رابطه با سایر اقوام وخویشان هم مرتبط می شود دوستی ومهربانی بین اعضای خانه با سایر بستگان درجه یک و دو وسه لازم وضروری است برای تربیت فرزندان سالم ، اگر ما ارتباطات گسترده ای با اقوام داشته باشیم این ارتباطات به نفع فرزندان خواهد بود .بنابراین مهمترین اصل در خانواده وجود محبت ، مهربانی واحساسات مثبت بین اعضای خانواده وسایر بستگانی است که با این خانواده در ارتباط هستند. در جهت تحقق این امر با سری جدید برنامه خانه و زندگی در سال جدید با تنوع بسیار و آیتم های متنوع ،بخش هنری با هنرهای به روز و مورد پسند شما ،آیتم آشپزی ،مهمانان ویژه و خاص در برنامه و استفاده از کارشناسان توانمند میزبان نگاه های گرم و صمیمی شما عزیزان هستیم .

این برنامه به صورت زنده ازسیمای مرکز همدان پخش می شود . جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام در برنامه خوب خانه و زندگی غذاهای سنتی استان... سحر ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۰۱
سلام در قسمت آشپزی مواد مورد نیاز رو زیرنویس کنید... زهرا ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ ۱۲:۳۶
سلام آموزش عروسک سازی تو برنامه بیشتر و متنوع باشه... سارا ۱۳۹۵/۰۲/۶ ۰۹:۴۸

سارا
سلام آموزش عروسک سازی تو برنامه بیشتر و متنوع باشه من با آموزشهای شما موفق شدم عروسکهای خوبی بسازم .متشکرم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۶ ۰۹:۴۸
زهرا
سلام در قسمت آشپزی مواد مورد نیاز رو زیرنویس کنید .باتشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ ۱۲:۳۶
سحر
سلام در برنامه خوب خانه و زندگی غذاهای سنتی استان را هم آموزش دهید در استان همدان انواع مختلف آش داریم که خیلی مغذی و مفید هستند .با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۰۱