حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

دوره آموزشی پیشگیری از طلاق ویژه خانواده زندانیان درهمدان - نمایش محتوای خبر

 

 

دوره آموزشی پیشگیری از طلاق ویژه خانواده زندانیان درهمدان

مدیرکل زندان‌های استان همدان

دوره آموزشی پیشگیری از طلاق ویژه خانواده زندانیان درهمدان

مدیرکل زندان‌های استان همدان از برگزاری دوره های آموزشی در زمینه پیشگیری از طلاق برای خانواده زندانیان استان همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن محمد یاری در جلسه هم اندیشی مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان استان همدان که با هدف ارائه طرح ارتقاء خدمات و فعالیت‌های انجمن های حمایت زندانیان برگزار شد، هدف از تشکیل جلسه را اجرای سیاستهای سازمانی بیان کرد.

وی بر توسعه برنامه های انجمن های حمایت زندانیان با هم اندیشی و هم فکری مدیران عامل انجمن های حمایت در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر به زندانیان و خانواده های نیازمند تاکید کرد.

محمد یاری در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان و سایر کارکنان در برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه همسران زندانیان، ارزیابی صورت گرفته در این زمینه را مطلوب عنوان کرد.

وی در ادامه از انعقاد تفاهم نامه با معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان همدان خبر داد و افزود: طی سال آینده طبق این تفاهم نامه دوره های آموزشی در زمینه پیشگیری از طلاق برای خانواده زندانیان برگزار می شود.

محمد یاری در ادامه بر حضور مدیران عامل انجمن های در زندان ها تاکید و عنوان کرد: باید مدیران عامل انجمن حمایت زندانیان با زندانیان دیدار داشته باشند چراکه حضور آنان در حل مشکلات زندانیان بسیار موثر خواهد بود.

وی در ادامه به تلاش برای ایجاد زمینه لازم و رونق هر چه بیشتر امور و گرایش انجمن ها به درآمد زایی مستمر از طریق فعالیت های اقتصادی وتولیدی به منظور دستگیری خانواده های نیازمند زندانیان اشاره کرد.

محمد یاری خواستار استفاده از ظرفیت کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص ارائه تسهیلات و تحت پوشش قرار دادن خانواده زندانیان وتعامل و هم افزایی با سایر اداره‌ها شد.