حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

دیدار جامعه قرآنی استان همدان با مقام معظم رهبری - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار جامعه قرآنی استان همدان با مقام معظم رهبری

معاون فرهنگی اوقاف همدان

دیدار جامعه قرآنی استان همدان با مقام معظم رهبری

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از دیدار ۱۷ نفر از فعالان قرآنی استان همدان با مقام معظم رهبری خبر داد.

حجت‌الاسلام حسن رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از ۳۱ فروردین تا ۶۶ اردبیهشت در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار و اختتامیه این دوره از مسابقات هفتم اردیبهشت در تهران برگزار خواهد شد، عنوان کرد: همه ساله با اتمام این مسابقات در کشور، جمعی از منتخبین جامعه قرآنی هر استان به دیدار مقام معظم رهبری می روند.

حجت الاسلام رضوی با بیان اینکه این مسابقات یکی از معتبرترین رقابت‌های قرآنی در جهان اسلام شناخته می‌شود، گفت: همه ساله شرکت‌کننده‌هایی از کشورهای مختلف جهان در رشته‌هایی همچون قرائت، حفظ و تفسیر قرآن کریم در روزهای برگزاری آن با هم رقابت می‌پردازند.

حجت الاسلام رضوی با اشاره به اعزام این افراد برای دیدار با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، افزود: فعالان قرآنی استان همراه با فعالان قرآنی سراسر کشور و شرکت کنندگان سی و چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند و این دیدار در محل حسینیه امام خمینی(ره) تهران صورت خواهد پذیرفت.