رادیو محله

راديـو بر خلاف دیگر رسانه های ارتباط جمعی، معمولاً به طور اختصاصي تري موضوع هاي اطلاعاتي خود را ارائه مي كند. موضوعاتی که در رادیو مطرح می شود پایدارتر از دیگر رسانه ها است.گسترش زیاد رادیو در اجتماع و در دسترس بودن و قابل استفاده بودن از این رسانه در شرایط مختلف زمانی و مکانی از دیگر مزیت های رادیو است. محلي بودن رادیو و پرداختن به اموری که بین قشر خاصی مرسوم است در ميان رسانه هاي ارتباطي موجب بالا رفتن ظرفيت محلي بودن را مهیا می کند.راديو حس شنوايي را درگير مي كنند و از این جهت طرفداران زیادی بین افراد مختلف جامعه دارد..

رادیو محله عنوان برنامه ای است که توانسته است با جذب مخاطبان زیادی از نقاط مختلف استان و کشور برنامه ای تاثیر گذار و پر نشاط در صدای مرکز همدان باشد.در این برنامه پر مخاطب تلاش می شود تا موضوعات مختلف اجتماعی،فرهنگی با زبانی شیرین و گویا به شنوندگان ارائه شود.

یکی از نکات جالب این برنامه که هر روز از رادیو همدان پخش می شود مخاطبان و طرفدارانی است که در محله رادیو محله سمت،نام،عنوان و صفتی ر ا برای خود انتخاب و با این مشخصات با رادیو تماس می گیرند که این امر موجب صمیمیت بیشتر بین مردم و رادیو می شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

نویسنده: لیلا شهابی نیا

تهیه کننده:امیر فتاحی عدل

گویندگان: بابک ابراهیمی-پیام شکوهی -نسرین  والا مقام

گزارشگرافتخاری :عباس بختیاری

تاریخ تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. من عاشق رادیو هر روز و هر شب قبل از رفتن ب... مهدی ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۴:۰۲

مهدی
سلام.
من عاشق رادیو هر روز و هر شب قبل از رفتن ب محل کارم و قبل از خواب با کارای بی نظیر شما روزم رو شروع و تموم میکنم!
بخاطر همین قضیه هم علاقه زیادی به هنر و رشته گویندگی پیدا کردم! کلی هم تمرین کردم تا بتونم یه صدای رضایت بخش پیدا کنم، اما نمیدونم چطوری باید تست گویندگی داد!
بهترین راه رو برای ارتباط با شما، اینجا دونستم.
تشکر از همتون ☺ ☺ ☺
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۱۴:۰۲