حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

رویکرد جهادی و انقلابی تبلیغات اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

رویکرد جهادی و انقلابی تبلیغات اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان

رویکرد جهادی و انقلابی تبلیغات اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: امسال تبلیغات اسلامی همدان رویکرد جهادی و انقلابی را در اجرای برنامه ها مدنظر قرار داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی دشتکی  در جمع اعضای کانون مداحان استان همدان با تبریک سال نو که با ماه رجب مقارن شده است، گفت: خداوند در این ماه نگاه ویژه ای به بندگان دارد.       

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته کانون مداحان استان همدان بسیار فعال و پرکار بوده است، گفت: خوشبختانه فعالیت ها اثربخش بوده و امیدواریم در درگاه حضرت احدیت مورد قبول واقع شود.

وی با بیان اینکه کنگره شعر فاطمی برنامه ای محتوایی و عمقی بود از دست اندرکاران برگزاری این برنامه قدردانی کرد و گفت: تبلیغات اسلامی از دستگاه های برنامه محور است و در سال جاری رویکرد جهادی و انقلابی را مدنظر قرار داده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه ایجاد انگیزه و رسیدن به اهداف در نگاه جهادی و انقلابی تبلور پیدا می کند به اولویتهای سال جاری در اجرای برنامه ها اشاره کرد و گفت: امسال باید کانون مداحان در بحث پوشش تبلیغی مناسبت ها ورود خوبی داشته باشد.

حجت الاسلام دشتکی با تاکید بر توجه به اقشار بانوان، گفت: امسال باید سازماندهی بانوان مداح در اولویت قرار گیرد.

وی به آسیب های اجتماعی اشاره و با بیان اینکه در مقابل این پدیده طرح سلامت اجتماعی تهیه شده است، گفت: در اجرای این طرح به ویژه در حاشیه شهرها دست یاری به سوی کانون مداحان دراز می کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال نیز باید در خط اول لبیک به فرمان رهبری باشیم، گفت: باید درزمینه ایجاد اشتغال ظرفیت‌ها را شناسایی کرد.

وی تاکید کرد: طی اجرای برنامه های سال جاری هرآنچه در توان باشد در پشتیبانی از برنامه‌های کانون مداحان بکار می گیریم و در حوزه سازماندهی، ساماندهی و استفاده از ظرفیت های مداحان تلاش خواهیم کرد.

حجت الاسلام دشتکی بابیان اینکه تمام مجموعه های دینی باید الگو باشند، عنوان کرد: نظام مندی و شفافیت در کار کانون مداحان بسیار مهم است و باید در تمامی برنامه ها مدنظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بزرگترین پشتیبان سازمان تبلیغات ظرفیت‌های مردمی و حوزه های دینی و هیئات مذهبی هستند، گفت: مداحان محور برنامه های دینی هستند.