رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

سابقون - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سابقون

هر روز از ساعت 18 الی 19 در حسینیه امام خمینی (ره) شهرستان همدان در فضایی دلنشین و با دکور ایرانی – اسلامی توسط  قاریان مجرب استان یک جزء از قرآن مجید به صورت زنده خوانده و از شبکه استانی پخش می شود . 

رمضان، آغاز قرآن است؛ آغاز کلام پروردگار. نخستین بار در رمضان بود که قرآن، این معجزه بی بدیل، یک باره بر اقیانوس قلب پیامبر نازل شد. نخستین بار در رمضان بود که خدا به لحن واژهای کتابش، با رسول خویش سخن گفت. قرآن را اینک یادگار از رمضان داریم و یادگار از رسولی که رمضان را ماه پروردگار نامیده است و خداوند به واسطه او، کتابش را بر ما عرضه کرد. نخستین بار قرآن در رمضان تولد یافت. رمضان، ماه میلاد قرآن است، بهار قرآن... تولد قرآن... و به یمن این ولادت، خداوند، یک ماه تمام، بر سر و روی بندگانش شادی و رحمت فرو می فرستد و همگان را بر سر خوان کرم خویش میهمان می کند.

در رمضان، دوباره با قرآن عهد ببند و میثاق و دوستی ات را با قرآن تجدید کن و از سر بگیر که رمضان و قرآن، این دو معجزه پروردگار، دست تو را می گیرند و به آسمان ها می برند، آنجا که پرده از اسرار تمام خلقت برداشته می شود و تو پروردگار قادر خویش را بی حجاب و بی نقاب، ملاقات خواهی کرد. 

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده : رضا پیله وریان   کارگردان : حسین فضل اللهی    تصویربرداران : ابراهیمی  – در کلام – قاسمی

 صدابردار : مهدی موسوی  آخرین تولیدات تلویزیون

اینک بهار

اینک بهار

ویژه برنامه سیمای مرکز همدان برای نوروز 98

اینک بهار

اینک بهار

برنامه شاد و جذاب شبانه

همگام

همگام

تشریح و تبیین بیانیه مقام معظم رهبری در طلیعه دهه پنجم انقلاب