Skip to Content

ساخت سریال علی البدل در همدان

تهیه کننده سریال علی البدل

ساخت سریال علی البدل در همدان

تهیه کننده سریال علی البدل گفت: ساخت این سریال به کارگردانی سیروس مقدم در روستای ورکانه از توابع شهرستان همدان با حضور بازیگران اصلی آغاز شد.

الهام غفوری در گفت و گو با ایرنا افزود: این سریال در 15 قسمت تولید می شود که نگارش حدود پنج قسمت از آن به اتمام رسیده است.
وی با ذکر اینکه قرار است این سریال در ماه رمضان پخش شود اظهار کرد: با وجود زمان محدود باقی مانده تا ماه مبارک رمضان در صورت زمانبر شدن تولید، این سریال بعد از ماه رمضان پخش می شود.
وی گفت: کیفیت تولید این سریال بسیار با اهمیت بوده و نباید به خاطر شتاب در تولید سریال به منظور پخش آن در ماه مبارک رمضان، کیفیت را فدای سرعت کرد.
تهیه کننده سریال علی البدل علت انتخاب روستای ورکانه برای تولید این سریال را زیبایی روستا و سنخیت حال و هوای آن با موضوع فیلم و وجود جاذبه های زیاد فرهنگی و توریستی در همدان ذکر کرد.
غفوری اظهار کرد: در نشستی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان و جمعی از مدیران ، معاون استاندار از دستگاه های متولی خواست تا با عوامل فیلم همکاری لازم را داشته باشند که امید می رود این موضوع جنبه عملی یابد.
مهدی فخیم زاده، مهدی هاشمی، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری و هادی کاظمی از بازیگران سریال علی البدل هستند.
ساخت سریال 'علی البدل' به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری از روز گذشته آغاز شده و قرار است در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش شود.