جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

سریال شکرآباد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سریال شکرآباد

Loading the player...

شکر آباد مجموعه طنز و خنده داری است که در ۹۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای ساخته شده است که هر قسمت به دو آیتم ۱۰ دقیقه ای با دو موضوع خاص تعلق داردو به کارگردانی شهاب عباسی ساخته شده است . گروه بازیگران و نویسندگان این مجموعه همان گروه خنده بازار هستند که از شبکه سه پخش می شد.شکر آباد در شهرک سینمایی غزالی و در فضایی با دکور سنتی و قدیمی ساخته شده است .شهری قدیمی و خیالی که اتفاقات روز مره در آن رخ می دهد و از لحاظ ساختاری به دنیای پست مدرن نزدیک است به طوری که در آن تمام تکنولوژی های قرن ۲۱ از قبیل شبکه های اجتماعی، ساعت، موبایل و… به چشم می خورد. پرداختن به مسائل روز اجتماعی محور اصلی این مجموعه است .

لوکیشن های مجموعه شکر آباد سنتی است و المان های هم چون خانه های کاهگلی، بازارچه های سنتی، حیواناتی نظیر شتر و اسب … در آن دیده می شود. از ویژگی های این مجموعه طنز اجتماعی این است که به عادات رفتاری مردم توجه شده تا در قالب طنز همراه با نیش و نوش جنبه های فرهنگی نیز مورد توجه قرار گیرد تا هویت ایرانی ـ اسلامی و فرهنگ غنی ایران حفظ شود.

 

اسامی بازیگران نقش اصلی مجموعه شکر آباد : آرش میراحمدی ، کورش معصومی ، ابراهیم شفیعی، سیاوش مفیدی، یزدان فتوحی، محمد رضا خسروی … تهیه کننده، کارگردان و سرپرست نویسندگان : شهاب عباسی … سایر نویسندگان : حمزه صالحی، شاهرخ باقری نژاد، کیمیا گیلانی، شیما محمد بیگی، معصومه صفایی پور … صدابرداران: مسعود دادگری، مهران بهروزی نیا … دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: بهرام ملکی علوی، غزال ناصری