سریال یوسف پیامبر

یوسف پیامبر نام یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی یوسف به کارگردانی فرج‌الله سلحشور است. نخستین قسمت این سریال ۴۵ قسمتی جمعه ۷ تیر ماه۱۳۸۷ ساعت ۲۲ پخش شد.

در سریال یوسف پیامبر مصطفی زمانی، محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، جعفر دهقان، عباس امیری، جهانبخش سلطانی، رحیم نوروزی، مهوش صبرکن، الهام حمیدی، پروانه معصومی، لیلا بلوکات و ... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در این مجموعه مصطفی زمانی ایفاگر نقش یوسف است و نقش پدرش یعقوب را محمود پاک نیت ایفا می‌کند. شخصیت زلیخا که در حین مراحل فیلمبرداری بازیگر آن انتخاب شد را کتایون ریاحی و نقش عزیزمصر پوتیفار هم جعفر دهقان بازی کرده‌اند.

برای این سریال نسخه سینمایی هم تهیه شده که فقط برای حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی استفاده شد.

در این سریال ۴۵ بازیگر اصلی و بیش از ۱۵۰ بازیگر فرعی به ایفای نقش پرداختند

Loading the player...
سال تولید: 1387
عوامل تولید:

کارگردان:فرج‌الله سلحشور

بازیگران:مصطفی زمانی، محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، جعفر دهقان، عباس امیری، جهانبخش سلطانی، رحیم نوروزی، مهوش صبرکن، الهام حمیدی، پروانه معصومی، لیلا بلوکاتجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام . ممنون از پخش سریال یوسف پیامبر . لطفا... علیرضا ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۰:۲۲
سریال یوسف پیامبر عالی است بسیار سریال دلنشین و... محمدامین ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۲:۰۳

محمدامین
سریال یوسف پیامبر عالی است بسیار سریال دلنشین و زیبایی است من ایبن فیلم را بیبش از 10 بار تماشا کرده اما هنوز هم ان را دوست دارم و دوست خواهم داشت متاسفانه دیروز این سریال به پایان رسید از شما دست اندرکاران شبکه همدان خواهاذنم بار دگر این فیلم زیبا را پخش کنید تا همه مردم حضرت یوسف(ع) و عنایت پروردگار را بدانند.
ممنون از لطف شما
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ ۱۲:۰۳
علیرضا
سلام . ممنون از پخش سریال یوسف پیامبر . لطفا تکرار آنرا هم یا اعلام کنید یا حتما در برنامه ساعات دیگر شبکه قرار دهید . در این ساعت من و همسرم که عاشق این سریال هستیم ذر منزل نیستیم . ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۱۰:۲۲