سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

سفره گسترده نوروز 96 صدا و سیمای مرکز همدان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

سفره گسترده نوروز 96 صدا و سیمای مرکز همدان

صدا و سیمای مرکز همدان برای نوروز 96 سفره گسترده‌ای را ویژه مخاطبان خود فراهم کرده‌اند که دربرگیرنده سلیقه‌های متفاوت است. شبکه همدان دربرنامه های تلویزیونی و رادیویی خود و در قالب سریال ها، ویژه برنامه ها، مستندها، فیلم ها ،نمایش های طنز رادیویی وتلویزیونی،برنامه های شادی را برای سنین مختلف تهیه کرده است.

سیما

برنامه "ایوان الوند" ویژه تحویل سال و شبهای نوروزکه قرار است  در زمان تحویل سال و  شبهای ایام نوروز میهمان بینندگان باشد. این برنامه با رویکرد بررسی آداب و سنن آئین نوروز در استان و نیز آیتم های طنز و شاد جهت تهیه و تولید می شود . از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای این ایام می توان به برنامه صبحگاهی"امروز"  نام برد که با هدف اطلاع رسانی و معرفی مکان های دیدنی تدارک دیده شده است . همچنین "محله چمن گل " هم سعی می کند ایام شادی را برای کودکان در این ایام فراهم نماید .

 مستند سیزده خانه در 13 قسمت 30 دقیقه ای و مستند امپراطوری سنجابها  برای معرفی مناطق گردشگری و حیات وحش استان  از تولیدات فاخر مرکز همدان است که در ایام نوروز پخش خواهد شد .

صدا

برنامه "بهار الوند" هر روز در ایام نوروز با رویکرد تفریحی و سرگرمی به صورت زنده از این شبکه استانی صدا  پخش می شود .برنامه "رادیو مسافر" جهت اطلاع رسانی به مسافرین  طراحی و در فواصل پخش برنامه های اطلاعات مناسبی در خصوص مکان های گردشگری ، آب و هوا ، خدمات رسانی در ایام نوروز و ... به مسافرین ارائه می دهد . برنامه تعاملی "رادیو محله" سعی دارد پیام ها و دیدگاه های شنوندگان و هم استانی های عزیزرا در برنامه انعکاس دهد . از دیگر برنامه های ویژه صدا در این ایام می توان به برنامه" تحویل آرزوها" ، "قند و عسل"  و "دال خنده"  و نمایش "دختران"  اشاره نمود .