سند افتخار(ویژه هفته دولت)

هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.برنامه سند افتخار برنامه ای است رادیویی که به همت همکاران معاونت صدای مرکز همدان برای پاسداشت هفته دولت تهیه شده است. این هفته فرصتی است برای دولت مردان که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند تا بی واسطه با مردم سخن گفته و خدماتی که را که به آنان عرضه داشته اند بیان دارند.

به مناسبت انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد.

علت نامگذاری چنین هفته ای این است که دولت شهید رجایی، نخستین دولت مکتبی بود که در آن دوره بحرانی حداکثر تلاش و کوشش خود را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب، صادقانه اعمال کرد تا آن جا که جان خویش را بر سر آن نهادند.

همراهى ملت با دولت و پشتیبانى آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمت گزار باشد، پایدار خواهد بود.

ویژه برنامه سند افتخار نام برنامه ای است که به مناسبت هفته دولت و شهادت رجایی و دکتر با هنرتهیه شده است.این برنامه با استفاده از گزارش مستند کارشناس و مستند و متن و سخنان بزرگان و سرود به تبیین وظایف  دولت پرداخته است.

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

 نام برنامه : سند افتخار          

مدت برنامه: 31 دقیقه

تهیه کننده :داوود قمرزاده   

 گوینده :موسی طالبیان

نویسنده: داوود قمرزاده         

صدابردار: داوود قمرزاده  

تاریخ تولید: 1395