حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

سومین دوره مسابقات قرآن کریم جوانان و ورزشکاران - نمایش محتوای خبر

 

 

سومین دوره مسابقات قرآن کریم جوانان و ورزشکاران

معاون فرهنگی ورزش و جوانان استان

سومین دوره مسابقات قرآن کریم جوانان و ورزشکاران

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از برگزاری سومین دوره مسابقات قرآن کریم جوانان و ورزشکاران در همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله ربانی‌مهر در جمع خبرنگاران بابیان اینکه امسال سومین دوره مسابقات قرآن کریم جوانان و ورزشکاران در دو بخش خواهران و برادران برگزار می‌شود، گفت: علاقه‌مندان باید تا پایان فروردین ماه جاری ثبت نام کنند.

وی افزود: این مسابقات در ۶ رشته قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ یک جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ احادیث موضوعی و تفسیر موضوعی انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه این دوره از مسابقات قرآن کریم با هدف زمینه‌سازی، آشنایی، آگاهی جوانان و ورزشکاران با مفاهیم قرآن کریم و ترویج فرهنگ قرآن در بین آنها برگزار می‌شود، گفت: سال گذشته استقبال از مسابقه قرآن کریم چشمگیر بود.

وی اظهار داشت: به منظور ثبت نام، انعکاس برنامه، دستورالعمل‌ها، کسب اطلاعات به‌روز، امکان پاسخگویی به سئوالات شرکت‌کنندگان و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌های این دوره از مسابقات، پایگاه اطلاع‌رسانی به نشانی www.tartil.ir راه‌اندازی شده است.

ربانی‌مهر یادآور شد: استان همدان طی سال گذشته چهار رتبه سراسری کسب کرد و از ۱۶۰ فعال فرهنگی عرصه ورزش استان که در مسابقات قرآن، اذان، نماز و برنامه‌های فرهنگی ورزشی حضور فعال داشتند، تقدیر شد