سیمای ورزش

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

با توجه به اهميت ورزش و نقش مهم فعاليتهاي بدني در زندگي و اينكه ورزش مي تواند در حفظ و نگهداري از سلامتي اين نعمت بزرگ خدادادي موثر باشد،برنامه ای با عنوان سیمای ورزش در شبکه همدان تهیه دیده شده است .

این برنامه در 23 قسمت 45 دقیقه ای در طبقه د با ساختار ترکیبی /گزارشی ساخته شده است . رویکرد این برنامه اطلاعاتی ، آموزشی است .که با عنایت به مشکلات مالی دستگاهای ورزش در دو سال اخیر ،سعی خواهد شد با تحلیل درست و منطقی ورزش استان به ریشه یابی مشکلات و پیدایش راه حل صحیح جهت رفع آنها بپردازد .بررسی عوامل کامیابی رشته های موفق و ناکامی بعضی رشته ها محور اصلی برنامه است .در این برنامه مجری اصلی به اجرای برنامه و گفتگو با میهمان برنامه می پردازد و مجری دوم فقط به خواندن پیامکهای برنامه می پردازد.

با توجه به موضوع برنامه از کارشناسان مجرب و پیشکسوتان یا قهرمانان ورزشی استان ،مسئولین اداره کل ورزش استان یا هیاتهای ورزشی استفاده شده است .این بخش تقریبا" نیمی از زمان برنامه را به خود اختصاص داده است و ارتباط تلفنی یکی دیگر از آیتم های برنامه است که به فراخور موضوع برنامه از آن استفاده می شود . از دیگر آیتمهای برنامه می توان به خبرورزشی – گزارش ورزشی –به یاد آن روزها( عکسهای قدیمی و خاطرات پیشکسوتان )اشاره کرد .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

 تهیه کننده : محمد رضا فرجی جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام . لطفا بخشی از برنامه های خود را به ورزش... karmi ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۱۷
با سلام.در برنامه شما که سیمای ورزش نام دارد ما هم... مارال عسگری ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۱۴:۲۷

مارال عسگری
با سلام.در برنامه شما که سیمای ورزش نام دارد ما هم توقع داریم درباره ورزش بانوان بیشتر صحبت شود و بانوان موفق ورزشکار که هم برای استان و هم کشور افتخار آفریده اند را برای الگو گیری نسل جدید معرفی کنید.با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۱۴:۲۷
karmi
با سلام . لطفا بخشی از برنامه های خود را به ورزش بانوان اختصاص دهید و رویدادهای ورزشی آنها را نیز در برنامه منعکس کنید .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۱۷