صبح الوند

خیلی‌ها برای این‌که صبح‌ها خواب از سرشان بپرد و روز خوبی را شروع کنند، به برنامه‌های رادیویی گوش می‌کنند. آنها بعد از مدتی در انتخاب رادیو و برنامه موردنظرشان خبره می‌شوند و آگاهانه موج رادیو را روی برنامه‌ای تنظیم می‌کنند.

هر شبکه رادیویی با توجه به ماموریت‌هایش می‌تواند با پخش برنامه‌های متنوع، صبح متفاوتی برای مخاطبان رقم بزند.رادیو همدان که از شبکه های استانی موفق در بین مراکز صدای کشور نیز هست برنامه های صبحگاهی خود را با برنامه های متنوع صبحگاهی آغاز می کند. یکی از این برنامه های شاد و مفرح صبح الوند است. اطلاع‌رسانی درباره رخدادهای روز، انتقال شادی و نشاط به مخاطبان، مهم‌ترین ویژگی برنامه‌های صبحگاهی رادیو همدان و به ویزه صبح الوند است.
  برنامه صبح الوند که هر روز صبح از ساعت شش و 30 دقیقه از رادیو فرهنگ پخش می‌شود، یکی از موفق‌ترین برنامه‌های صبحگاهی رادیو همدان  به شمار می‌آید.
اگر برای مدتی برنامه‌های این شبکه را گوش کنید، متوجه خواهید شد عوامل برنامه تلاش زیادی برای تولید برنامه داشته و تلاش دارند برنامه‌ای جذاب به شنوندگان ارائه کنند. شناخت لحظات و ثانیه‌های اجرا در یک برنامه صبحگاهی رادیو اهمیت زیادی دارد و عوامل برنامه‌ساز صبح الوند هم به این مساله توجه دارند.

Loading the player...
عوامل تولید:

نام برنامه:صبح الوند

تهیه کنندگان: خانم عبدلی-خانم جلیلوند

نویسنده: خانم عبدلی-خانم جلیلوند

گوینده:خانم حسنی-آقای سماواتی

گزارشگر:آقای ایلخانی

بخش دکه:آقای سرگزی

تاریخ تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه صبح الوند رو هر روز تو تاکسی گوش میکنم لطفا... سارا ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۴:۲۰
سلام لطفا در برنامه صبحگاهی از وضعیت راه ها و جاده... فاطمه ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۰۸:۲۵

فاطمه
سلام لطفا در برنامه صبحگاهی از وضعیت راه ها و جاده های استان هم اطلاع رسانی کنید در ضمن در کانال تلگرامی رادیو هم از وضعیت هوا اطلاع بدید .با تشکر
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۰۸:۲۵
سارا
برنامه صبح الوند رو هر روز تو تاکسی گوش میکنم لطفا راجع به مشکلات و سختی کار رانندگان محترم تاکسی هم صحبت کنید با تشکر .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۴:۲۰