Skip to Content

قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات

پیام مشترک امام جمعه و استاندار همدان

قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان و استاندار همدان با صدور پیام مشترکی از حضور حماسی مردم استان در انتخابات هفتم اسفند ماه تقدیر کردند.

در این پیام که در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: مردم غیور و فرهیخته استان همدان، حضور حماسی شما دوشادوش با ملت شریف ایران در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) گامی مهم در مسیر استقلال طلبی و عزت خواهی کشور و منشاء سربلندی و سعادت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
آیت الله غیاث الدین طه محمدی و محمد ناصر نیکبخت افزودند: مردم با این حضور ، شرایط امیدواری دوستان و یاس و ناامیدی دشمنان این مرز و بوم را فراهم و عظمتی نو برپا و عزت و سربلندی ایران اسلامی را در عرصه بین الملل تحکیم بخشیدند.
آنان معتقدند که بی تردید پیروز این انتخابات، همان مردمی هستند که عاشقانه برای میهن و دین خود به صحنه آمدند تا ثابت کنند که در منطقه و جهان پرآشوب امروز این ملت متمدن ایران است که راه خود را مردمسالاری دینی برگزیده و صندوق رای تعیین کننده سرنوشت کشور و مردم است.
امام جمعه و استاندار همدان عنوان کردند: این حماسه با نقش آفرینی مردم رقم خورد و فرآیند انتخابات با فراز و فرود آن با نقش آفرینی مردم به مشارکتی چشمگیر رسید.
در این پیام امام جمعه و استاندار همدان با تبریک به منتخبین مردم در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی از مردم شریف، بزرگوار و صمیمی استان و نامزدهای محترم و هواداران آنها که با شرکت خود موجبات این حماسه بزرگ را فراهم نمودند، سپاسگزاری کردند.
در این پیام آمده است: از تلاش و اهتمام تمامی دست اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرایی، بازرسی و نظارت، نیروهای انتظامی، امنیتی و اصحاب رسانه استان که زمینه این حضور را فراهم آوردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.
در این پیام تاکید شده: اکنون زمان آن است تا همگان ، با اتحاد و همدلی در جهت رشد، شکوفایی و توسعه همه جانبه استان بکوشند و مسیر پیش رو را با شتاب هرچه بیشتر طی کنند
استان همدان با یک میلیون و 760 هزار نفر جمعیت 9 شهرستان و هفت حوزه انتخابیه دارای 9 کرسی در مجلس شورای اسلامی و دو کرسی در خبرگان رهبری است.