Skip to Content

قدردانی از حضور و کمک خیرین در جشن گلریزان زندانیان دربند

امام‌جمعه نهاوند

قدردانی از حضور و کمک خیرین در جشن گلریزان زندانیان دربند

 

 

امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه آدمی همیشه و در همه حال در معرض امتحانات الهی است، گفت: کمک به نیازمندان به خصوص افراد دربند انسان را از بلایا دور می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام‌ عباسعلی مغیثی در مراسم جشن نسیم مهر که در راستای حمایت از زندانیان بی‌بضاعت برگزار شد، گفت: انسان‌ها همیشه در مراحل امتحان قرار می‌گیرند و خوشا به حال کسانی که از این امتحان سربلند بیرون می‌آیند.

وی بابیان اینکه کمک به نیازمندان خصوصاً افراد دربند انسان را از بلایا دور می‌کند، گفت: در ماه رمضان علاوه بر طاعات، عبادات و مستحبات که ثواب بسیاری در پیشگاه خداوند متعال دارد باید به سایر مواردی که درآیات و روایات به آن‌ها اشاره‌شده نیز در صورت تمکن مالی توجه داشته باشیم.

امام‌جمعه نهاوند گفت: کمک‌های مالی برای کسانی که تمکن مالی دارند باعث اجر بیشتر  و رضای بالاتر خداوند متعال می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مغیثی ضمن قدردانی از حضور و کمک خیرین در این مراسم‌ عنوان کرد: کمک‌هایی که در این ماه برای زندانیان و خانواده آن‌ها جمع‌آوری می شود سبب رضایت خداوند خواهد بود.

وی گفت: همچنان که زندانیان و خانواده‌های آن‌ها از برکات و اجر معنوی کار متمکنان برخوردار می‌شوند این افراد نیز به برکت همین کمک‌ها و بخشش‌هایی که درراه خدا انجام می دهند از بلایای موجود در دنیا و آخرالزمان مصون خواهند ماند و ثوابی دوچندان از اعمال این ماه نصیبشان می شود.