سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۴ تیر ۱۴۰۱

قدردانی از فرمانده سپاه

قدردانی از فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان

با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، دکتر دهقان نیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان و جمعی از مدیران ارشد استان

به مناسبت هفته دفاع مقدس، جمعی از کارکنان صدا و سیمای مرکز همدان به دیدار فرمانده سپاه انصارالحسین استان رفتند.
نماینده ولی فقیه در استان در این مراسم بر ادامه راه شهدا تاکید کرد و گفت: زحمات شهدا را هدر ندهیم امروز فرصت دوندگی من و شماست و باید در نهایت قدرت تحویل نفرات بعدی بدهیم. درک و معرفی این عزیزان وظیفه‌ی دیگر ماست. عزیزانی همچون سردار مجیدی از جمله‌ی کسانی هستند که باید قدردان شان باشیم و از وجودشان بهره ببریم. حواسمان باشد دشمنی و شیطنت دشمنان همچنان باقی است و راسختر هم شده اند اما امنیت اکنون ما از قبل بسیار بالاتر است و این امنیت را مرهون امثال سردار مجیدی و یارانشان هستیم.
آقای شاهرخی استاندار همدان ضمن تبریک هفته‌ی دفاع مقدس گفت دوران دفاع مقدس با همه‌ی تلخی‌ها مواهب زیادی هم داشت و خدا را شاکرم که نوجوانی و جوانی‌ام با درک این دوران سپری شد. بینایی و شناختی که امروز دارم مرهون آن روزهاست و قدردان کسانی که آن خاطرات ناب را برای ما ساختند، هستیم.
سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین استان با تشکر و قدردانی از حضار گفت مردم استان همدان همواره حضور فعال در صحنه‌های مختلف انقلاب و دفاع مقدس و سایر عرصه‌های مورد نیاز داشته‌اند و قدردانی خود را ثابت کرده‌اند. از خدا می خواهیم توفیق بدهد شرمنده‌ی شهدا و مردم نباشیم.
این مراسم معنوی به همت مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان و برای دومین سال پیاپی با شکوه خاصی برگزار شد.
پارسال هم نظیر این مراسم برای پاسداشت تلاش‌های مجدانه سردار فرجی جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین برگزار شد.َ