سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قدردانی امام جمعه همدان از صدا و سیما

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با حضور در صدا و سیمای مرکز همدان از تلاشگران این مرکز در حوزه اطلاع رسانی، پپیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و سلامت مردم قدردانی کرد.
آیت ا... شعبانی موثقی با قدردانی از صدا و سیمای مرکز همدان به ویژه معاونت خبر در اطلاع رسانی به موقع و مناسب به مردم گفت: رسانه ملی به عنوان مهمترین منبع تامین خبر در عرصه بیماری کرونا به خوبی توانست میان مردم اعتمادسازی کند و این یک سرمایه اجتماعی بسیار مناسب و مغتنم است .
وی با اشاره به نبرد دشمنان علیه کشورعزیزمان که از فضای حقیقی به مجازی در چند سال اخیر انتقال یافته است افزود : متاسفانه در حال حاضر در موضوع تحقق عدالت برای قشرهای مردم، ضعفهایی وجود دارد که صدا و سیما به خوبی می تواند با مطالبه گری حقوق مردم از مسئولان در تحقق این مهم، نقش اساسی داشته باشد .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان هم با اشاره به تلاشهای کارکنان این مرکز در سال 98 و پس از آن در زمان شیوع بیماری کرونا گفت : صدا و سیما در زمان تعطیلی و کاهش ساعات کاری ادارات دیگر به علت پیشگیری از شیوع کرونا، هم به لحاظ مسئولیت مهم خود در اطلاع رسانی به مردم  به صورت عادی و بسیار بیشتر از قبل به فعالیتهای خود ادامه داد .
آقای دکتر دهقان نیری در ادامه با اشاره به ورود صدا و سیما در حوزه پخش برنامه های درسی و آموزش در سطوح  مختلف دانش آموزان در چند ماه گذشته خاطر نشان کرد: سیاست گذاری و تبیین برنامه های آموزش محور و ارائه برنامه های پیشگیرانه و اطلاع رسانی دقیق و بروز با نگاه تاثیرگذار در حوزه پیشگیری از کرونا در معاونت های خبر، صدا، سیما و فضای مجازی شاکله اصلی برنامه های صدا و سیمای مر کز همدان بود.