ققنوس عشق

خالصانه آمده‌ایم تا زیارتتان کنیم و با دل‌های خسته اما امیدوار، خدا را در این مکان با بغض‌های شکسته فرا بخوانیم و بگوییم که شهدا! ما شما را فراموش نکرده‌ایم... اصلاً مگر حماسه، شهادت، هویزه، طلائیه، بستان، صدای غرش توپ‌ها، حسین فهمیده‌ها و باکری‌ها، چمران‌ها، آوینی‌ها و ... فراموش شدنی هستند؟

نه، ما آمدیم تا بگوییم که شما در روح و باطن ما جای دارید. آمده‌ایم تا بگوییم هان ای عاشوراییان! عاشورایی دیگر در پیش است. آمده ایم تا ندا دهیم: های ای شهدا، راه شما، اندیشه شما و تفکر شما در روح و روان جامعه ایرانی جای دارد.

 دلم را به آسمان ها می سپارم تا نوشته هایش را به تو نشان دهد تا شاید دفتر قلبم را ورق بزنی و گوشه ای از آن را بخوانی پس برایت می نویسم ، از دل غریب خود برایت می نویسم ، آری خیلی دلم می خواست با تو بودم در میان ابرها ، پیش خدا بودم نمی دانی که چقدر برایت دلتنگم، اشک هایم سرازیر است ای شهیدم

ققنوس عشق تنها گوشه ای است از یاد سرداران شهیدی است که یادشان و راهشان هماره در صحنه تاریخ نگاشته شده است.یاد فرشتگانی زمینی که اگر نبودند ما نیز در کوران ظلمت و تریکی گمشدگانی بودیم که امیدی به رهایی آنان نیست.خوشا بحالشان که چون پروانه سوختند تا شمعی برای راه همه ما شوند.ای سرو قامتان همیشه زنده ما را در میان ظلمت ره نکنید که محتاج یاری و. نصرت شما هستیم.

Loading the player...
عوامل تولید:

               

                                تهیه کننده و نویسنده:منیره جعفر پور

                                      گوینده:موسی طالبیان

                                  صدابردار:محمد ابراهیم سامعی

                                    نویسنده:منیره جعفر پور

تاریخ تولید: 1394