ما آماده ایم

هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد، تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس که پر از عشق و ایثار و مقاومت است و دعای شبانه پرچمدار وادی عشق و یاور بسیجیان و رزمندگان حضرت امام (ره)، خروش سپاهیان، بسیجیان، ارتشیان و پشتیبانی خالصانه پیر و جوان، مرد و زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند.

ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.

حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتى که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

به مناسبت هفته دفاع مقدس سیمای مرکز همدان ویژه برنامه ای در 7 قسمت 60 دقیقه ای تهیه کرده است که در این ایام از سیمای مرکز همدان پخش خواهد شد .  

 این برنامه هر شب با حضور اقشار مختلف مردم در باغ موزه دفاع مقدس به صورت زنده ارایه می شود . هر برنامه با حضور فرماندهان یکی از یگان های نظامی استان شامل یگان های سپاه ،ارتش،بسیج ،انتظامی با رویکرد دوران دفاع مقدس و تقدیر از پرسنل نمونه ارایه میشود.

حضور هنرمندان ،افراد شاخص استان ،خانواده های شهدا ،ایثارگران ...از دیگر اهداف  برنامه می باشد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدانجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ما آماده ایم برنامه خوبی بود حضور مردم در این... قاسم ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۰:۳۱
امنیت امروز مدیون رشادت و از جان گذشتگی رزمندگان... علی ۱۳۹۵/۰۷/۷ ۱۳:۲۰
سلام یاد روزهای دفاع مقدس بخیر روزهای حماسه و... علی ۱۳۹۵/۰۷/۳ ۱۴:۴۰

قاسم
ما آماده ایم برنامه خوبی بود حضور مردم در این برنامه به جذابیت برنامه افزوده بود خاطرات خوبی گفته شد با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۰:۳۱
علی
امنیت امروز مدیون رشادت و از جان گذشتگی رزمندگان اسلام است یاد و خاطره همه رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس گرامی باد .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۷ ۱۳:۲۰
علی
سلام یاد روزهای دفاع مقدس بخیر روزهای حماسه و ایثار از برنامه ما آماده ایم تشکر میکنم مخصوصا بخش خاطرات ...لطفا در برنامه از بچه های تدارکات هم یاد کنید با تشکر .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۳ ۱۴:۴۰