حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

مسابقات تنیس گرامیداشت روز ارتش - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات تنیس گرامیداشت روز ارتش

رئیس هیئت تنیس استان‌همدان

مسابقات تنیس گرامیداشت روز ارتش

مسابقات تنیس در همدان برگزار شد.

رئیس هیئت تنیس استان‌همدان گفت: مسابقات تنیس گرامیداشت روز ارتش در محل آکادمی الیت مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی‌پور همدان برگزار شد.

عادل برقعی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات تنیس گرامیداشت روز ارتش در همدان اظهار داشت: یک دوره مسابقه تنیس با حضور تنیسوران برتر استان در محل آکادمی الیت در مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی‌پور همدان برگزار شد.

وی افزود: بر اساس تقویم ورزشی، هیئت تنیس همدان در هفته اول اردیبهشت‌ماه این مسابقات را به مناسبت بزرگداشت روز ارتش برگزار کرد که با استقبال خوب علاقه‌مندان به این رشته مفرح روبه‌رو شد.

رئیس هیئت تنیس استان‌همدان با اشاره به نتایج این مسابقات گفت: در این رقابت‌های یک‌روزه پس از برگزاری چندین دور مسابقه، درنهایت سهراب نورخمامی در جایگاه نخست قرار گرفت، امید سامی به‌عنوان دوم رسید و محمدمهدی تقوایی و میثم اعتمادی به‌عنوان مشترک سومی دست یافتند.

برقعی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه هیئت تنیس، مسابقات تنیس جام آدینه تا پایان سال و در مناسبت‌های مختلف برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این رقابت‌ها به آکادمی تنیس الیت مراجعه کنند.

وی با اشاره به توجه ویژه هیئت تنیس استان‌همدان به امر استعدادیابی بیان کرد: در تمام ایام سال آکادمی الیت هیئت تنیس استان‌همدان طرح‌های استعدادیابی را برای سنین پایه برگزار می‌کند.

رئیس هیئت تنیس استان‌همدان عنوان کرد: کلاس‌های تنیس از مبتدی تا پیشرفته برای تمام رده‌های سنی در حال برگزاری است.