جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

معاون امور استان های رسانه ملی در مراسم معارفه مدیر کل مر کز همدان عنوان کرد : بزودی از تولیدات ممتاز استانی رونمایی می شود . - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معاون امور استان های رسانه ملی در مراسم معارفه مدیر کل مر کز همدان عنوان کرد : بزودی از تولیدات ممتاز استانی رونمایی می شود .

معاون امور استان های رسانه ملی در مراسم معارفه مدیر کل مر کز همدان عنوان کرد : بزودی از تولیدات ممتاز استانی رونمایی می شود .


با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان آیت الله غیاث الدین محمدی ، استاندار همدان کرم پیریایی ، کیومرث طهماسبی معاون امور استان های رسانه ملی و جمعی از مدیران ارشد استانی ، علی طلوعی از مدیر کلی صدا و سیمای مرکز همدان تودیع و حسین میسر با حکم رئیس سازمان صدا و سیما به جای ایشان معرفی شد.

 

معاون امور استان ها  در این مراسم با اشاره به اینکه در سال گذشته  مراکز صدا و سیمای استان ها توانستند همه رکوردهای تولید برنامه ای را از لحاظ کمی به سرانجام برسانند افزود : در این راستا آثار ممتازی در حوزه های مستند، فیلم ، سریال ، انیمیشن و موسیقی -تصویر تولید شد که بزودی ممتازترین این آثار در مجموعه های صد اثری رونمایی خواهد شد .

طهماسبی در ادامه گفت : با اثبات توانمندی های بالای مراکز استان ها نزد مدیران ارشد سازمان ، سال 91 ، سال ارتقا کیفی تولیدات مراکز هدف گذاری شده است . بر این اساس باید تلاش کنیم که روز به روز از لحاظ کیفی آثار تولیدی مراکز صدا و سیما از تراز ممتازتری برخوردار باشد.

 

معاون امور استان ها با اشاره به اینکه در سال گذشته هیچ جشنواره معتبر داخلی و خارجی همچون  فجر ، کودک و نوجوان ، سینما حقیقت و ... برگزار نشد مگر آنکه تولیدات مراکز در آن درخشیده اند، اظهار امیدواری کرد در سال جاری این موفقیت ها ادامه یابد.

وی ادامه داد: در سالی که مفتخر به نامگذاری تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانیست ، همکاران مراکز استان ها بتوانند با کار و تلاش بیشتر در تحقق عملی این نامگذاری مبارک قدم های موثری بردارند.

طهماسبی در پایان ضمن تاکید بر توجه در برنامه سازی به چهار محور دین ، اخلاق ، امید و آگاهی ، نسبت به عنصر مهم خانواده در هدایت جامعه تاکید و از همکاران خواست که به این مهم توجه جدی داشته باشند.

در ادامه این مراسم نماینده ولی فقیه و استاندار همدان در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند طلوعی مدیر کل قبلی مرکز همدان و آرزوی توفیق برای وی ، از حسن انتخاب میسر به عنوان مدیر کل جدید مرکز تقدیر و تشکر نمودند.

 

لازم به ذکر است ، میسر فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک با گرایش مخابرات است و فعالیت خود را در مرکز همدان با تصویربرداری و تدوین آغاز نمود که بعدها به عنوان مدرس در این حوزه به آموزش و تدریس مشغول شد .

مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز همدان پس از طی دوره های کارشناسی به عنوان معاون فنی آن مرکز انتخاب شد که بعدها مسوولیت معاونت های اطلاعات و اخبار و سیمای آن مرکز را هم برعهده گرفت ، وی از پنج  سال گذشته تا کنون قائم مقامی مدیر کل مرکز همدان را عهده دار بوده است .