Skip to Content

معرفی فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر

امام جمعه ملایر

معرفی فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر

فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر معرفی شد.

فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایربا حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، نمایندگان مردم ملایر در مجلس و جمعی از مدیران این شهرستان در سالن شهید آوینی سپاه ناحیه ملایر معرفی شد.

به گزارش ایرنا امام جمعه ملایر در آیین معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر اظهار کرد: در تمام ابعاد زندگی و در تمامی عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، فناوری، تولید و پیشرفت نیازمند تقوا هستیم.
حجت الاسلام محمدباقر برقراری صداقت در گفتار و رفتار را از جلوه های تقوا برشمرد و افزود: اگر امروز علم مقاومت و پایداری در دستان علمدار انقلاب اسلامی است، این نشانه تقوا است.
وی تقوا را تنها راه برون رفت از ناهمواریها و مشکلات برشمرد و گفت: امام راحل(ره) روحیه شکست ناپذیری و تقوا را به کالبد ملت ایران و کشور تزریق کرد و امروز به واسطه خون شهدا، مرزهای مقاومت از مرزهای کشور به لبنان، عراق و سوریه کشیده شده است.
وی بیان کرد: تمام تلاش دشمن گرفتن این روحیه از ملت ما با تحریم و قطعنامه بود، حالا می خواهد با توافقنامه این روحیه را از ما بگیرد و ایران مجاهد و مقاوم را مهار کند.
حجت الاسلام برقراری تاکید کرد: ما در راه پیروزی و اقتدار منت اغنیا را نمی کشیم، بلکه با اقتصاد مقاومتی، در راه مقاومت که حاصل تقوا و ایستادگی است، استوار ایستاده ایم و این راه همچنان ادامه دارد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر نیز سپاه پاسداران را یکی از انقلابی ترین نهادهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: با تشکیل این نهاد مقدس متدین ترین و خالص ترین افراد جذب سپاه پاسداران شدند و مشتاقانه و دلسوزانه در این راه خدمت کردند.
عبدالعظیم رضایی اظهار کرد: فعالیت سپاه پاسداران در مقاطع مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی قابل تحلیل و تجلیل است و در طول سال های انقلاب با اخلاص، تقوا و عمق اعتقاد با دفاع از مرزهای کشور در مقابل دشمنان ایستادند.
وی افزود: مدیران ما نیز در هر پست و مقامی همانند تلاشگران نیروهای سپاه و بسیج دارای تدبیر، تلاش و روحیه مقاومت هستند و برای خدمتگزاری و رسیدن به رشد و پیشرفت با همان روحیه جهادی و وحدت تلاش می کنند.
رضایی وحدت و ولایت پذیری را از شاخص های پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و ادامه داد: در حال حاضر این وحدت، انسجام و ولایت پذیری در ملایر در اوج است و از این نظر یکی از شهرهای بنام کشور است.
وی با تقدیر از زحمات سرهنگ مصطفی رستمی، وی را یکی از فرماندهان متدین، متعهد و با اخلاص کامل دانست و گفت: با حفظ وحدت باید از ظرفیت فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر و نیروهای سپاه و بسیج این شهرستان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی استفاده کنیم.
سرهنگ داود ابراهیمی راد فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر نیز ابراز امیدواری کرد: با حمایت مجموعه مدیران شهرستان، نیروهای سپاه و بسیج و اقشار مختلف مردمی و استفاده از تمامی ظرفیت ها تلاش می کنیم فرهنگ انقلابی بودن را توسعه داده و برای اعتلای نظام بکوشیم.
در این آیین از زحمات سرهنگ پاسدار مصطفی رستمی تقدیر و سرهنگ داود ابراهیمی راد به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه ملایر معرفی شد.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در جنوب شرقی استان همدان واقع شده است.