رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی در مدارس - نمایش محتوای خبر

 

 

ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی در مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان

ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی در مدارس

توزیع هرگونه اقلام تبلیغاتی ویژه انتخابات درمدارس همدان ممنوع است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان توزیع هرگونه اقلام تبلیغاتی برای انتخابات در مدارس استان همدان را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی خزاعی  در گردهمایی معاونین و مدیران آموزش و پرورش شهرستانهای استان همدان که در سالن جلسات فرمانداری رزن برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری گردهمایی معاونین و مدیران آموزش و پروش مناطق و شهرستان های استان همدان، آشنایی، بررسی و رفع مشکلات و موانع آموزشی و پرورشی است.  

وی تحلیل ضعف و مشکلات نیروها و تلاش برای رفع این ضعف و توانمند سازی معلمان از طریق آموزش های ضمن خدمت را از جمله راهکارهای کیفیت بخشی به آموزش برشمرد.  

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان برقراری عدالت آموزشی و پرورشی را از جمله اهداف فعالیت های اداره کل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد و یادآور شد: اجرای این هدف مهم نیازمند کار جهادی است.

وی اظهار داشت: ایمن سازی کارگاه های آموزشی هنرستان ها بسیار ضروری و مهم و نیازمند نظارت مدیران است.  

خزاعی ضمن تاکید بر استفاده مطلوب از فضاهای فرهنگی و ورزشی موجود آموزش و پرورش عنوان کرد: فضاهایی که در اختیار فرهنگیان قرار داده می شود باید رایگان باشد.

وی با اشاره به تدوین و تکمیل منشور حقوق معلم در راستای حفظ حقوق و شان معلمان افزود: با توجه به فرارسیدن هفته معلم رویکرد امسال هفته معلم تکریم عمومی فرهنگیان در سطح استان همدان است.

مصطفی خزاعی در پایان  با اشاره به فرارسیدن ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ارسال و توزیع هرگونه اقلام تبلیغاتی کاندیداها به مدارس ممنوع و فقط تبلیغ عمومی برای ترغیب و تشویق در راستای حضور حداکثری فرهنگیان پای صندوق های رای مجاز است.