جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

منکرات مشاغل موبایل - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

منکرات مشاغل موبایل

منکرات مشاغل موبایل


Loading the player...

در یکی از روزهای ماه محرم به سراغ یکی از فروشندگان موبایل رفتیم و با او صحبتی کردیم او معتقد بود چون گوشی یک وسیله شخصی است و ممکن است در آن عکس، فیلم و اس ام اس افراد باقی مانده باشد، به تعمیرکاران سفارش اکید کرده ایم که امانتدار باشند و کسانی هستند که مراجعه می کنند و نرم افزار خلاف شرع می خواهند که ما از ارئه چنین نرم افزارهایی خودداری می کنیم.

یکی از منکرات شغل ما، اینست که گوشی های دست دوم و تعمیر شده و از کار افتاده که ایراد دارند و برای فروش گذاشتیم قبل از اینکه آنها را به مشتری بفروشیم آنها را کاملا" تعمیر کرده و به عنوان گوشی سالم دست مشتری می دهیم. منکر دیگر برمی گردد به لوازم جانبی گوشی ها که اصل و تقلبی دارند و خیلی از مغازه دارها همان وسایل تقلبی را به اسم اصل به مشتری می فروشند که این کار تقلب است و باعث از بین رفتن برکت در کار می شود او می گوید: خیلی ها هستند که پول جمع کردند و به خیال خودشان کاسبی کردند اما در اخر کلی ضرر می دهند و این همان علت مراعات نکردن منکرها است و در آخر گفت: خدا را قسم می دهم به امام حسین(ع) که از سر گناههای ما بگذرد و فرج آقا امام زمان(عج) را برساند.

 

In the days of the month of Muharram came to the mobile vendors we spoke with him, he believed, because the phone is a personal device that can images, And videos sms is remaining the Deal Hunting have Strict ordering the trustee and those who want to see and we offer illegal software such applications are refused. Another problem is that equipment of the mobiles are some cheats and they are not original and lots of stores and shops are selling that kinds of cheating equipment and the sellers know this but they do not said . And this work cause bad days and money for them and for their works. He says that a lot of money and they think they own businesses but overall losses to end and this is denied due to failure to comply Finally he said: I swear by Allah, Imam Hussain (AS) who passes through our sins and to hurry for advent Imam Mahdi.