حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

مه‌لقا جام بزرگ پرچم‌دار کاروان ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

مه‌لقا جام بزرگ پرچم‌دار کاروان ایران

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان

مه‌لقا جام بزرگ پرچم‌دار کاروان ایران

بانوی همدانی پرچم‌دار کاروان ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی شد.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان گفت: مه‌لقا جام بزرگ تیرانداز ملی‌پوش همدانی با تصمیم هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک پرچم‌دار کاروان ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی شد.

حمدالله چاروسایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به نظر اعضای هیئت اجرایی مه‌لقا جام بزرگ به‌عنوان پرچم‌دار ایران در باکو معرفی شد.

وی افزود: چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی به میزبانی باکو از ۱۲ تا ۲۲ می برگزار می شود و کاروان ورزشی ایران با ۲۷۵ تا ۲۸۰ نفر در این دوره شرکت خواهد کرد.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به برگزاری مسابقات دو دیفرانسیل استان‌همدان گفت: مسابقات در مجموعه ورزشی شهید مفتح با حدود ۲۲ شرکت‌کننده در سه کلاس ۴ سیلندر، ۶ سیلندر و ۸ سیلندر برگزار شد.

چاروسایی عنوان کرد: در پایان در کلاس چهار سیلندر حامد دلجو، محمد کشاورز و رضا شیری، در کلاس شش سیلندر حسن رجبی، بهنام موصلی و شهرام شاملو و در کلاس هشت سیلندر سمیع الدین شجاعی مهر، بهنام بهشتی و محمدرضا سرایی نفرات اول تا سوم شدند.

وی با اشاره به اعزام تیم بانوان استان به مسابقات هندبال ساحلی بیان کرد: تیم بانوان استان برای حضور در مسابقات هندبال ساحلی از روز گذشته به مدت پنج روز در رده سنی بزرگ‌سالان به اصفهان اعزام شدند.

سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان‌همدان عنوان کرد: پریسا کاویانی، نازنین لطفی مقدم، سحر فرجی، سمیرا امیدی، فاطمه گرجی، زهرا اسکندری، مهشاد طاهری، زهرا عبدلی و مرجان احمدی به مربیگری مژگان زهروند و سرپرستی زهرا شمخانی در این مسابقات حاضر شدند.