موج مهربانی

در عرصه گسترده فناوری رسانه، برنامه‌سازی برای شنوندگان رادیو از پیچیدگی و ظرایف خاص برخوردار است. تاثیرپذیری، الگوگیری و انس با رسانه شاید در ظاهر ساده باشد، اما کار دشواری است. باید شنوندگان با نقش‌ها، شخصیت‌ها و موقعیت‌ها همذات‌پنداری کنند، بیاموزند و تجربه کسب کنند. به همین دلیل ارتباط عاطفی شنوندگان با رادیو باعث می‌شود که براحتی گفته‌ها و پندها را بپذیرند.

برنامه‌هایی که در ساعات عصرگاهی از رادیو پخش می‌شوند چه خوب و موفق باشند و چه نباشند این توانایی را دارند که حس همگرایی جمعی را میان شما و دیگران بویژه در وسایل نقلیه عمومی همچون تاکسی به‌وجود بیاورند. امروزه در همه جای دنیا رادیوهای عمومی که مخاطب تعریف شده آنها عموم مردم هستند، به این مهم رسیده‌اند که باید در ساعات عصرگاهی لحظات مفرح را برای مخاطبان خود فراهم کنند.

برنامه‌های عصرگاهی رادیو دارای خصوصیات و ویژگی‌هایی است که آنها را از دیگر برنامه‌های این رسانه متمایز می‌کند. این خصایص و ویژگی متاثر از ریتم و آهنگ زندگی ایرانی است.

بخش عصر گاهی صدای مرکز همدان با عنوان موج مهربانی با رویکرد تلطیف روحیه مخاطب و کاهش تنش ها و ایجاد انبساط خاطر در کنار تقویت روح مهرورزی در صدای مرکز همدان تهیه شده است  .در این برنامه با استفاده از زبان طنز ، ضرب المثل های ایرانی در مقوله های فرهنگی و اجتماعی مخاطبان زیادی را جذب این برنامه کرده است.یکی از جذاب ترین بخش های این برنامه قسمت طنز آن است که مخاطبان زیادی دارد.

Loading the player...
عوامل تولید:

 تهیه کننده: آقای محسنی-خانم جعفرپور

نویسنده:خانم اسکندرلو-آقای محسنی

 گزارشگر:آقای سرگزی

 گوینده: خانم والا مقام-خانم مظاهری

تاریخ تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خیلی ممنون از رادیو همدان خصوصا برنامه موج... مسیحا کردلو ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۹:۰۳
سلام جشن رادیو محله خیلی عالی بود از شما تشکر... مهدی ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۵۴

مسیحا کردلو
خیلی ممنون از
رادیو همدان خصوصا
برنامه موج مهربانی
ممنون از خانم والامقام
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۹:۰۳
مهدی
سلام جشن رادیو محله خیلی عالی بود از شما تشکر میکنم واقعا انژی گرفتیم
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۵۴