Skip to Content

موفقیت کارگردان مرکزصدا و سیمای همدان در جشنواره فیلم رشد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

موفقیت کارگردان مرکزصدا و سیمای همدان در جشنواره فیلم رشد

چهل و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد، با معرفی برگزیدگان در 6 رشته به کار خود پایان داد.به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان، انیمشیشن کوتاه دوچرخه به کارگردانی آقای مهدی شاد توانست رتبه دوم چهل و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد را در بخش فرهنگیان فیلم ساز به خود اختصاص دهد.

جشنواره رشد قدیمی‌ترین جشنواره کشور است و در این دوره 1044 فیلم در 4 بخش داستان بلند، کوتاه، مستند و پویانمایی با هم به رقابت پرداختند.

این انیمیشن با موضوع حقوق شهروندی است و داستان آن به نمایش حکایت مردی ویلچر نشین می پردازد که در مسیر تردد خود با مشکلاتی مواجه می شود...

آقایان روز بهانی ،سیاوش شیرانیان و علی خطیبی نیا در خلق این اثر با آقای مهدی شاد همکاری داشته اند.

این کارگردان موفق همدانی پیشتر حایز رتبه نخست جشنواره فیلم صد،رتبه دوم جشنواره مقاومت ،رتبه سوم جشنواره ایران 1400 و رتبه نخست در جشنواره شهر الکترونیک شده  و این موفقیت ها را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

جشنوارۀ بین المللی فیلم‌های آموزشی رشد قدیمی ترین جشنوارۀ فیلم در ایران و جشنواره‌ای تخصصی است كه با مدیریت وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و اهتمام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، هر سال با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های برتر آموزشی و تربیتی، برگزار می گردد.