میثاق(ویژه برنامه 9 دی ماه)

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

این روز می توان گفت نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

ویژه برنامه میثاق عنوان برنامه ای است که به مناسبت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در مرکز همدان تهیه و تولید شده است.

در این برنامه با استفاده از آیتم هایی مثل گفتار مجری، گزارش، کارشناس، سخنرانی و سرود به  تبیین، بازخوانی و درس آموزی روز 9 دی پرداخته شده است.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

نام برنامه : میثاق       

مدت برنامه: 33 دقیقه

تهیه کننده :داوود قمرزاده         

گوینده :موسی طالبیان

نویسنده: داوود  قمرزاده            

صدابردار: داوود  قمرزاده  

تاریخ تولید: 1395