هفت اورنگ

برنامه فرهنگی هنری هفت اورنگ در قالب ترکیبی در 52 قسمت 30 دقیقه ای  تولید شده است .

در این برنامه با هدف اطلاعاتی آموزشی و با رویکرد انعکاس فعالیتها و ظرفیت های فرهنگی استان و همچنین دیده شدن و بیان خواسته های اهالی فرهنگ و هنر استان همدان تولید و پخش خواهد شد .در این برنامه مستقل بودن آیتم ها و همچنین پرداختن استانی به مقوله فرهنگ و هنر مشهود می باشد .

با توجه به نام گذاری استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران و با توجه به پیشینه پر بار فرهنگی ،ادبی و هنری استان و لزوم پرداختن به این امر در رسانه استانی و توجه دادن مخاطبان شبکه به میراث فرهنگی غنی و تجلی آن در هنرمندان و ادیبان جوان و معاصر واهمیت دیده شدن اهل ادب و هنر و بیان فعالیتها و ظرفیتهای فرهنگی استان از ضرورت ها و اهداف ساخت این برنامه می باشد .

برنامه در قالب ترکیبی و در هفت آیتم با حضور کارشناسان و فعالین و هنر استان تولید می گردد این برنامه کاملا" استانی است و در تولید آن شهرستانهای استان همدان در نظر گرفته شده است .در این برنامه از عکس ، گرافیک تلویزیونی ، موسیقی ، نریشن و تصائیر آرشیوی بهره گرفته شده است.

 آیتمهای برنامه شامل آرم –گرافیک - مجری-چنین روایت کرده اند – گزارش – مشاهیر – موسیقی و تصویر – قاب دوربین – سخن عشق و معرفی اماکن تاریخی  می باشد .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده : علی بصیری جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام خدمت شما و با تشکر از برنامه فرهنگی خوبتون... مهناز میدانی ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۱۰:۵۳

مهناز میدانی
با سلام خدمت شما و با تشکر از برنامه فرهنگی خوبتون اگر می شه یکبا ر هم صبح ها این برنامه رو پخش کنید چون خانمها صبحها بیشتر وقت تلویزیون نگاه کردن دارند
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۱۰:۵۳