ویژه برنامه تشیع پیکر شهید سردار حسین همدانی

شهید بزرگوار سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی، سردار فداکار اسلام و فرزند برومند ایران در راه مبارزه با گروهک تکفیری و تروریستی داعش در جوار حرم بانو زینب کبری (س) به دیدار معبود شتافت و پاداش فداکاری و خدمت صادقانه خود را دریافت کرد. و جهان اسلام  را داغدار کرد.

تاریخ دفاع مقدس سرشار از حماسه‌های ماندگار مردمی و قدرت فرماندهی سردار همدانی بود که شهادت به حق زیبنده و شایسته او بود.

این شهید بزرگوار از فرماندهان پر سابقه و پرافتخار جنگ بود. وی از کسانی بود که هم بصیرت نافذ سیاسی و هم دلاوری برای عمل در عرصه مقابل با دشمن و هر فتنه‌گری دیگری را داشت.

سردار همدانی فقط یک رزمنده میدان جنگ نبود، در عرصه جنگ نرم هم هنر تبیین و روشنگری و هنر ارتباط با همه اقشار به خصوص نسل جوان را داشت و بسیاری از واقعیت‌های مربوط به جریان تکویری و آمریکایی را با حوصله بیان می‌کرد .

سردار حسین همدانی فرمانده‌ای دلاور و خردمندی بود که بعنوان مستشار ارشد نظامی ایران به کمک محور مقاومت یعنی دولت و ارتش سوریه رفته بود و خدمات ارزشمندی برای نجات مردم سوریه از تروریست‌ها و جنایتکاران داعشی انجام داد که بخش عمده‌ای از این خدمات قابل توصیف نیست.

به مناسیت تشیع پیکر این شهید بزرگوار ویژه برنامه ای در صدا و سیمای مرکز همدان تهیه شده است .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدان جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خوشا به حالش، روحش شاد خدایا توفیق شهادت در راه... نیما همدانی ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۰۹

نیما همدانی
خوشا به حالش، روحش شاد
خدایا توفیق شهادت در راه خودت رو نصیب ما هم بکن
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۰۹