حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

ویژه برنامه ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت

این مراسم با شکوه همراه با میهمانان ویژه ، رزمندگان ،ایثارگران ،هنرمندان و آحاد مردم استان همدان در روز چهارشنبه بیست بهمن ماه از ساعت 30/9 صبح در حسینیه امام همدان برگزار میشودوبه معرفی و تشریح کتاب ، تبیین ادبیات مقاومت و جهاد، رونمایی  تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب "وقتی مهتاب گم شد " و تجلیل از نویسندگان کتابها و رزمندگانی که خاطرات آنها بیان شده است از قسمتهای متنوع این برنامه است .

این مراسم بطور زنده از شبکه همدان ، افق ، خبر و شما پخش میشود .تولید مستند های ویژه گزارشهای ویژه خبری ، مصاحبه با شرکت کنندگان ،ارتباط با شبکه های سراسری ، تولید گزارش هفت دقیقه ای جهت پخش در شبکه 3،تولید یک مستند 30دقیقه ای خلاصه برنامه جهت پخش در شبکه های سراسری از فعالیت های صدا و سیمای مرکز همدان در این راستا است .

کتاب «وقتی مهتاب گم شد»  زندگی‌نامه وخاطرات جانباز70 درصد علی خوش لفظ است که به خط سردار حاج حمید حسام به رشته تحریر درآمده است. این کتاب مزین به تقریظ مقام معظم رهبری شده است و حضرتشان عنایت ویژه به سردار حسام و جناب آقای خوش لفظ داشته ند .

علی خوش لفظ در دفاع مقدس یازده مرتبه مجروح می‌شود و برادر وی  نیز در جنگ شهید می‌شود و اکنون وی یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است که  سالهاست در بستر بیماری است.

کتاب وقتی مهتاب گم شد در 12 فصل توسط انتشارات مهر به زیور طبع آراسته شده است .کتابهای "گلستان یازدهم "و " دختر شینا " هم به نویسندگی خانم ضرابی زاده پیرامون شهید چیت سازیان و شهید ستار ابراهیمی هژیر مورد عنایت رهبری قرار گرفته اند .

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدان جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برای معرفی بیشتر کتابهای خاطرات رزمندگان... فرهاد ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۹:۵۹

فرهاد
سلام برای معرفی بیشتر کتابهای خاطرات رزمندگان برنامه سازی کنید با تشکر
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۴ ۰۹:۵۹