رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

پوشش مناسب رسانه ای صدا و سیمای مرکز همدان در دهه اول محرم الحرام - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش مناسب رسانه ای صدا و سیمای مرکز همدان در دهه اول محرم الحرام

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

پوشش مناسب رسانه ای صدا و سیمای مرکز همدان در دهه اول محرم الحرام

صدا و سیمای مرکز همدان همزمان با آغاز دهه محرم و برپایی خیمه عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، سیما و صدای مرکز همدان همراه با تمامی آزادگان جهان به سوگ نشست و ویژه‌برنامه‌هایی متناسب با سوگواری سالار شهیدان روی آنتن برد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان ،ویژه برنامه هایی چون به رسم سقایی،پیر غلامان ،ویژه برنامه های مناسبتی شیر خوارگان حسینی،تاسوعا و عاشورای حسینی،مراسم سومین روز از شهادت امام حسین(ع) و دیگر برنامه ها از جمله برنامه های پخش شده در این ایام بود .

مدیر کل صدا و سیمای همدان با اشاره به تلاش همکاران در صدا و سیمای مرکز همدان در پوشش خوب رسانه ای این ایام در این مرکز گفت: محرم امسال از همه مراسم های عزاداری شهرستان های مختلف استان همدان و هیات های مذهبی سطح شهر همدان به صوت زنده و مستقیم و ارتباط موبایل اینترنتی برقرار شد .

مهندس میسر با تاکید بر بومی سازی برنامه های محرم امسال صدا و سیمای مرکز همدان خاطر نشان کرد: مراسم های ویژه و سنت های ویژه این ایام از هیات های مختلف مذهبی و شهرستانهای مختلف به صورت زنده و مستقیم از صدا و سیمای مرکز همدان در این ایام پخش شد.

این برنامه علاوه بر پخش از شبکه استانی از شبکه های سراسری و شبکه شما به صورت زنده و مستقیم هم پخش شد.

پوشش خبری مراسم دهه اول محرم ازهمدان و استان و پخش از اخبار سراسری شبکه های ملی، اعزام گزارشگران به مناطق مختلف استان و بهره برداری از توان خبرنگاران آزاد در سرتاسر استان با هدف پوشش آداب و رسوم مذهبی استان همدان از عملکردهای واحد خبر صدا وسیمای همدان است.