حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

پویش مردمی حمایت از مصدومان زلزله کرمانشاه به همت صدا وسیمای مرکز همدان - نمایش محتوای خبر

 

 

پویش مردمی حمایت از مصدومان زلزله کرمانشاه به همت صدا وسیمای مرکز همدان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

پویش مردمی حمایت از مصدومان زلزله کرمانشاه به همت صدا وسیمای مرکز همدان

The average rating is 0.0 stars out of 5. http://hamedan.irib.ir/irib-2-theme/images/spacer.pnghttp://hamedan.irib.ir/irib-2-theme/images/spacer.pnghttp://hamedan.irib.ir/irib-2-theme/images/spacer.pnghttp://hamedan.irib.ir/irib-2-theme/images/spacer.pngبه گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان پویش مردمی حمایت از مصدومان زلزله کرمانشاه به همت صدا و سیمای مرکز همدان در بیمارستان بعث همدان برگزار شد .

در این مراسم که اقشار مختلف مردم و برخی مسئولان استانی و کارمندان و مدیران صدا و سیمای همدان در سالن اجتماعات بیمارستان بعثت محل استقرار برخی مصدومان ناشی از زلزله کرمانشاه  حضور داشتند برنامه های متنوعی برگزار شد.

هدف از اجرای این برنامه که با حضور و اجرای زنده دو برنامه پر طرفدار صدا و سیمای همدان ، ایوان الوند و رادیو محله همراه شد، همدردی با آسیب دیدگان از زلزله و جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به این عزیزان بود.

برخی از اقلام مورد نیاز زلزله زدگان شامل ویلچر،عصای عصبی ،لباس ،کفش ،تامین اقلام دارویی در این مراسم توسط مردم خیر و نوع دوست استان همدان تامین و در اختیار این عزیزان قرار گرفت.