جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

پیر غلامان حسینی - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیر غلامان حسینی

پیر غلامان حسینی


Loading the player...

 

ایام ماه محرم و صفر به‌ ویژه دهه اول محرم ، فرصت مناسبی برای تبیین اهداف و آرمانهای والای امام حسین (ع) است.محرم ماه عشق، آزادی و سوگواری برای حماسه آفرینان کربلاست که با گذشت ۱۴ قرن هنوز نامشان جاودانه مانده و همچنان بر تارک تاریخ می درخشد.

با توجه به اینکه ماه محرم یادآور واقعه عاشورا و شهادت بهترین انسانهایی است که در راه دین جان خود را فدا کردند، فرا رسیدن آن دلها را اندوهگین می کند و پیروان و شیفتگان آن حضرت(ع) نیز از آغاز محرم، همه جا را سیاه پوش کرده و در سوگ امام حسین(ع) و یارانش به عزاداری می پردازند. عشق به سرور و سالار شهیدان کوچک و بزرگ نمی‌شناسد.

با فرارسیدن ماه عزای سرور و سالار شهیدان قصد داریم در ویژه برنامه ای با نام پیر غلامان حسینی تنی چند از سینه سوختگان عشق حسینی را معرفی نماییم . این افراد سالهای عمر خود را در این راه صرف کرده اند و هدف آنها آشنایی مردم با مصائب اهل بیت به خصوص عاشورا و امام حسین (ع) است . در این برنامه سعی شده است پیر غلامانی که در آخرین اجلاس جهانی پیر غلامان برگزیده شده اند در برنامه ای کوتاه معرفی شوند . علاوه بر معرفی پیر غلام در هر برنامه پیر غلامان لحظاتی کوتاه به مداحی می پردازند .

 

عوامل تولید

تهیه کننده : رضا پیله وریان

 

{gallery}pir93{/gallery}