کوچه خاطرات

روز 22 بهمن 57 نیز روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی; یعنی، استقلال و آزادی بود.

این مسلم است که هر ملتی تا از وابستگی ها نجات پیدا نکند و از چنگال اسارت و استثمار آزاد نشود، نمی تواند نبوغ و استعداد خود را آشکار سازد و در راه «الله » که راه مبارزه با هر گونه شرک و ظلم و بیدادگری است، گام نهد.

یادآوری یوم الله 22 بهمن; یعنی، یادآوری رشادت ها و فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که «خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.» یادآوری 22 بهمن; یعنی، یادآوری تجلی حکومت الله در روی زمین، روزی که برنده ترین سلاح معنوی; یعنی، ایمان، پیروزی آفرید.

روزی که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله » رژیم ستمشاهی دوهزار و پانصد ساله طاغوتیان به زباله دانی تاریخ سپرده شد و ثابت کرد آوای «الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی تر و نیرومندتر است.

22 بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه داشت گرچه دست از سلاح تهی باشد. و وابستگی به شرق و غرب هرچند به سلاح های مدرن مجهز باشند، در برابر نیروی هماهنگ مردمی که با سلاح ایمان مبارزه می کنند، بی اثر است.کوچه خاطرات عنوان برنامه ای است که به مناسبت دهه مبارک فجر در 5 برنامه تولید شده است.در این برنامه خاطرات مبارزان انقلاب که دارای شخصیت ملی و مذهبی می باشند بیان شده و ترغیبی برای جوانان امروز می باشد.

 

 

 

Loading the player...
عوامل تولید:

 

مشخصات برنامه :

 نام برنامه : کوچه خاطرات

 مدت هر برنامه:23دقیقه  

 تهیه کننده: زهره جلیلوند 

 گوینده: فاطمه پهلوانی       

میکس: زهره جلیلوند               

  گزارشگر:معصومه خاقانی          

 صدابردار:محمد ابراهیم سامعی

تاریخ تولید: 1393