جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

یاس کبود - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

یاس کبود

Loading the player...

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها والسر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

فاطمه زهرا بانوی بانوان دو جهان ،عطای خداوند سبحان ، کوثر پیر بهای قران ،کفوو همتای امیر مومنان و دلیل آفرینش عالم امکان است . صدیقه طاهره در آل کساء محور،عزیز قلب پیامبر (ص)،شفیعه محشر ،ولیه الله اطهر و از یازده فرزند معصومش برتر است . خانه زهرای مرضیه منزل "هل اتی "،پدرش محمد مصطفی ،همسرش علی مرتضی ،فرزندانش حسن و حسین (ع)سید جوانان اهل بهشت ،ام اکلثوم و زینب جبال صبر و استقامتند . دستش بوسه گاه رسول خدا(ص)،کوثر وجودش سرچشمه فیض بار ی تعالی ،مناقبش بی شمار مودتش اجر رسالت و محبتش صفا بخش قلوب اولیا ووالاترین مدحش " ام ابیها" است.

 سوم جمادی الثانی سالروز شهادت انسیهالحورا فاطمه زهراست که سیره و سنت زندگی اش تماما" برای بشریت و مخصوصا" بانوان مسلمان الگوی تمام عیارست . او که رسول خدا (ص)درباره اش فرمود : براستی که خداوند قلب و اعضای فاطمه را از ایمان و یقین آکنده ساخته است . سرور زنان جهان ،برتر از زمین و آسمان و نور وجودش از خداست . هر کس او را بیازارد مرا آزرده و هر کس مرا بیازارد خدا را آزرده است . حضرت زهرا (س) همواره مدافع حریم ولایت بود و دفاع و عشق به ولایت را به شیعیان آموخت در این ایام با تلخ ترین کلام حضرت امیر المومنان (ع) در لحظات فراق همنوا می شویم آنگاه که در تنهایی فریاد برآورد : سلام بر تو ای رسول خدا ،سلامی از طرف من و دخترت که هم اکنون در جوارت فرود آمده است .صبر و بردباری من با از دست دادن فاطمه کم شده و توان خویشتنداری ندارم ... امانتی که به من سپرده بودی برگردانده شد و به صاحبش رسید از این پس اندوه من جاودانه و شبهایم شب زنده داری است .

در این ایام غم و اندوه سیمای مرکز همدان برنامه یاس کبود را تقدیم عزاداران فاطمی (س) می کند تا ساعتی با ارائه قطره ای از دریای فضایل زهرای مرضیه سوگوار مظلومیت اهل بیت (ع) باشیم . 

عوامل تولید: 

تهیه کننده : محمد رضا فرجی 

کارگردان: حسین فضل الهی 

تصویر بردار : مهدی مصطفایی- سعید بهمنی - علیرضا رجبیان 

نویسنده : سعید ایلخانی جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خداوندا به ما توفیق بده تا حضرت زهرا (علیها سلام )... حسن کریمی ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ۱۱:۱۸
حضرت زهرا (سلام الله علیها)فرموذند:هر کس خالصانه... بیتا . ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ۱۱:۱۲

حسن کریمی
خداوندا به ما توفیق بده تا حضرت زهرا (علیها سلام ) را در تمام ابعاد زندگی الگو ی خود قرار دهیم.ایام سوگواری حضرت زهرا (س)راتسلیت میگویم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ۱۱:۱۸
بیتا .
حضرت زهرا (سلام الله علیها)فرموذند:هر کس خالصانه ترین اعمالش را به سوی عالم بالا بفرستد خداوند بهترین تقدیر را برای او رقم میزند.با تشکر از برنامه های خوب شما
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ۱۱:۱۲