رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

۳ هزار نفرمسئول برگزاری انتخابات در تویسرکان - نمایش محتوای خبر

 

 

۳ هزار نفرمسئول برگزاری انتخابات در تویسرکان

فرماندار تویسرکان:

۳ هزار نفرمسئول برگزاری انتخابات در تویسرکان

فرماندار تویسرکان با بیان اینکه ۳ هزار نفر در تویسرکان برگزاری انتخابات را عهده‌دار هستند، گفت: انتخابات در این شهرستان به صورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم از تویسرکان حبیب مومیوند در نشست هم‌اندیشی و توجیهی با نامزدهای  انتخاباتی شوراهای اسلامی شهرهای تویسرکان، سرکان و فرسفج اظهار داشت: در دوره گذشته انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 70 روستای استان فاقد شورا بودند که 35 روستا از این تعداد و از جمله برخی از روستاهای بزرگ مربوط به شهرستان تویسرکان بودند.

وی بیان کرد: این در حالی است که در دوره کنونی همه شهرها و روستاهای شهرستان تویسرکان بجز روستای کم جمعیت و کوچک ابرلاق علیا از نامزدهای انتخاباتی برخوردار هستند.

مومیوند از نامنویس 72 نامزد انتخاباتی در شهر تویسرکان، 15 نفر در شهر سرکان و 12 نفر در شهر فرسفج خبر داد و افزود: همچنین در بخش مرکزی و بخش قلقلرود به ترتیب 349 نفر و 211 نفر نامنویسی کردند که در مجموع 659 نفر می‌شوند و نسبت به دوره قبل از رشد 30 درصدی برخوردار شده اند.

وی ابراز کرد: در مجموع سه هزار نفر کار برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری را در شهرستان تویسرکان انجام می‌دهند و انتخابات در شهر تویسرکان به صورت تمام الکترونیکی برگزار می‌شود.

فرماندار تویسرکان بر رعایت حق الناس مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: رعایت حق الناس تنها منحصر به شمردن صحیح برگه‌های رای نیست بلکه همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات در همه مراحل از پیش از ثبت نام کانیداها تا پایان اتخابات باید با رعایت دقیق قانون و بی طرفی، حق الناس را مورد توجه ویژه قرار دهند.

وی گفت: تا کنون تمامی مراحل مختلف فرآیند انتخابات در شهرستان تویسرکان بدون تنش و چالش خاصی صورت گرفته و رعایت قانون و بی طرفی و فراهم کردن زمینه برای حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات مهمترین رویکرد مدیریت شهرستان و دست اندکاران انتخابات است.

مومیوند افزود: تعداد اعضای اصلی شورای اسلامی شهر تویسرکان با توجه به عبور جمعیت این شهر از مرز 50 هزار نفر به هفت نفر رسیده است.

وی تصریح کرد: آرامش و امنیت مردم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنیم و نامزدهای انتخاباتی باید مراقب فعالیت های زود هنگام انتخاباتی به ویژه در فضاهای مجازی باشند.