Skip to Content

24 طرح محرومیت زدایی در همدان بهره برداری شد

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)

24 طرح محرومیت زدایی در همدان بهره برداری شد

24 طرح محرومیت زدایی در آیئنی با حضور دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران و جمعی از مسئولان همدان بهره برداری شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در این آئین که در استانداری همدان برگزار شد گفت: دیدگاه رهبری فرزانه انقلاب به تمامی مدیران توجه به مسئله مدیریت جهادی است بر این اساس مدیریت جهادی باید کار رومزه مسئولان در تمامی سطوح مدیریتی باشد.
سردار غلامعلی ابوحمزه افزود: محرمیت زدایی یک کار مبنایی است که باید با توجه به سفارش های رهبری فرزانه انقلاب در این زمینه جهادگونه تلاش کرد.
وی نخستین معیار مدیریت جهادی را کار و تلاش ذکر کرد و گفت: تمامی مسئولان باید در هر پست و مقامی که قرار دارند کار خود را به خوبی انجام دهند.
فرمانده سپاه استان همدان اظهار کرد: کاری که مستمر و پیوسته باشد نتیجه بخش خواهد بود بر این اساس باید تلاش را مبنای کار خود قرار داد.
سردار ابوحمزه اضافه کرد: یکی از عوامل موثر در پیشبرد امور، کار برای رضای خدا است و سرلشگر همدانی نیز به علت توجه به این موضوع و اخلاص در کار و عمل با استقبال بی نظیر مردم تشییع شد.
وی تاکید کرد: تمامی امور و فعالیت ها باید متکی بر علم و دانش باشد و باید در هنگام انجام کار ابعاد و جوانب آنرا نیز در نظر گرفت.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان همدان نیز گفت: امسال 24 طرح محرومیت زدایی با همیت فعالان در این مجموعه به نتیجه رسیده است.
سرهنگ پاسدار شهرام صادقی افزود: برای بهره برداری از این میزان طرح بیش از شش میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی طرح های بهره برداری شده در این استان را شامل خانه عالم، خانه بهداشت، مسجد، غسالخانه، مدرسه و راه روستایی دانست.