آموزش تزئین قاشق و چنگال مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
( 45 رای )
دوشنبه, 27 آذر 1391 ساعت 14:58

آیا تاکنون متوجه شده‌اید که میز غذا اگر به زیبایی چیده شود، مزه غذا را هر چند ساده، عوض کرده و آن را خوشمزه‌تر می‌کند. انداختن یک رومیزی زیبا، انتخاب کارد، قاشق، چنگال و رنگ مناسب فصل، کار چندان سختی نیست. با توجه به اهمیت بالایی که سفره آرایی در بین ایرانیان دارد بر آن شدیم تا تزئین قاشق و چنگالهای درون سفره را آموزش دهیم.

در این برنامه دو مدل چیدن قاشق و چنگال را به شما آموزش می دهیم. مدل اول، مدل گل لاله است. در این مدل برای شروع، دو عدد قاشق و چنگال را به پهلو کنار هم قرار می دهیم و دو چنگال بعدی را پایین تر از دو چنگال اول قرار داده و این کار را تا جایی که دو چنگال به هم بچسبند ادامه می دهیم.

سپس در سمت راست و چپ گل ایجاد شده، دوباره دو چنگال قرار می دهیم و همین کارها را انجام می دهیم تا سه گل لاله ایجاد شود. حال قاشق ها را بین چنگال ها رو به پشت قرار می دهیم و کاملا بین چنگال ها را با قاشق پر می کنیم. سپس گل های لاله آماده است.

این تزئین قاشق و چنگال برای 100 تا 150 نفر مهمان مناسب می باشد. مدل بعدی تزئین قاشق و چنگال بسیار ساده است و این مدل بیشتر برای کنار بشقاب استفاده می شود. در این مدل یک قاشق بر می داریم و در داخل دندانه های چنگال فرو می بریم تا به چنگال گیر کند سپس آن را کنار بشقاب می گذاریم می توانیم برای میز سلف سرویس تعداد لازم از این قاشق و چنگال را به شکل گفته شده درآوریم و پشت سر هم بچینیم.

Have you ever noticed that the table is set beautifully, though simply change the taste of food, it is More delicious. Throw a nice desktop, choosing knives, spoons, forks and much hard work is not the right color. Decorate the table for Iran is very important, We decided to decorate, cutlery, table train. This program will teach you the two decorated cutlery. The first model, which is the tulip model to teach. In this model, for a start, two-sided cutlery to put together the next two forks placed below the first two forks, And this is where the two forks do stick together. Then the right and left flowers created, again put two forks and why do we create three tulips. The spoon and fork are placed between the fork and spoon are filled. The tulips are ready. The decorated cutlery is suitable for 100 to 150 guests. nextl model of cutlery decorating is very simple and this model is used for the side dish. This model is based on a spoon and we go down the fork Stick a fork next to the plate and make it

 

اضافه کردن نظر

 
 • شهید عباس علافچی

  روحشان شا

  ادامه مطلب

  02/02/1393 08:29
  ارسال کننده:Guest  
 • ساخت یک هلیکوپتر ساده

  ;-) جالب بود محمد احسان

  ادامه مطلب

  31/01/1393 12:32
  ارسال کننده:Guest  
 • روستای حسین آباد شاملو

  دوستتون دارم

  ادامه مطلب

  23/01/1393 00:07
  ارسال کننده:Guest  
 • روستای حسین آباد شاملو

  سلام منم. فراهانی نوه حسين آبادم ولی تهرانیم عاشق اونجام ,خاطره دارم ازش :P

  ادامه مطلب

  23/01/1393 00:04
  ارسال کننده:Guest  
 • روستای بوبوک آباد

  خیلی عالی و جالب هست

  ادامه مطلب

  22/01/1393 21:10
  ارسال کننده:Guest  
 • شهرستان ملایر

  سلام . لطفا تمام جاذبه های گردشگری ملایر را معرفی کنید

  ادامه مطلب

  22/01/1393 09:12
  ارسال کننده:Guest  
 • سید مهدی موسوی فاخر –فرهنگی و شاعر انقلابی

  سلام معرفی چهره های گامی در جهت تحقق شعار سال است که از سوی مقام رهبری تاکید شده است .

  ادامه مطلب

  22/01/1393 09:12
  ارسال کننده:Guest  
 • هنگامه قاضیانی

  سلام . از ارائه اطلاعات خوب در مورد هنرمندان و معرفی آنها تشکر می کنم

  ادامه مطلب

  22/01/1393 09:11
  ارسال کننده:Guest  
 • برطرف کردن ترک های سفال

  خوب ممنون :

  ادامه مطلب

  15/01/1393 18:26
  ارسال کننده:Guest  
 • عمو نوروز

  كيفيتش اصلا خوب نبود ولي شعرش قشنگ بود همدان چه قدر با صفاست شما هم يه روزبه اونجا برين

  ادامه مطلب

  23/12/1392 15:28
  ارسال کننده:Guest